Prekių katalogas

MASTERKIDZ temperatūros mokslas ME08565

 • MASTERKIDZ temperatūros mokslas ME08565

  Kodas: ME08565
 • Vaikui labai svarbu suprasti temperatūrą ir skirtumą tarp to, kas šilta ir kas šalta. Maži vaikai dažnai nesuvokia, kad kažkas gali būti labai šalta arba pakankamai karšta, kad galėtų juos sudeginti. Todėl mažylį reikia nuolat stebėti ir prižiūrėti, jei jis šių santykių dar nesuvokia.


  Temperatūrų pažinimo mokomoji lenta yra puiki mokymo priemonė , kurios dėka vaikas lengvai ir maloniai supras, kad kažkas gali būti karšta ir tada jo liesti negalima.

  Žaislas turi tris skirtingų temperatūrų laukelius: šiltą , neutralų ir šaltą . Juos liesdamas, vaikas skirtumą patiria iš pirmų lūpų. Dėl karščiui jautrios lentos žaislas suteiks džiaugsmo , bet taip pat suteiks daug edukacinės vertės. Juoda karščiui jautri lenta skirta liesti šalta ar šilta ranka. Kuo šiltesnė ranka, tuo raudonesnis ir aiškesnis įspaudas bus paliktas juodame paviršiuje.

  Mokymasis apie temperatūrą yra labai svarbus vaiko vystymuisi, ypač vaikams, turintiems SI sutrikimų, Aspergerio ar autizmą. Supratimas, kad kažkas karšta ir jo negalima liesti, padės jiems toliau savarankiškai veikti tarp žmonių


  - pagamintas iš medžio

  Išmatavimai:

  46x46x5,5cm.


  Tinka vaikams nuo 3 metų.