Kategorijos
Your Cart

Dėžutės ir talpos

Dėžutės ir talpos

Dėžutės pagamintos iš saugios ir tvirtos medžiagos polipropileno su antistatiniu priedu kuris sumažina dulkių kaupimasi. Mūsų siūlomos dėžutės yra originalus gaminys specialiai pritaikytas švietimo įstaigų poreikiams


Prekės kodas: GRL1
Plastikinė dėžutė, didelė L1Dėžutės pagamintos iš saugios ir tvirtos medžiagos polipropileno su antistatiniu priedu kuris sumažina dulkių kaupimasi. Mūsų siūlomos dėžutės yra originalus gaminys specialiai pritaikytas švietimo įstaigų poreikiams.Dėžutės yra naudojamos kaip stalčiai specialiai pristai..
13,70€
Be PVM:11,32€
Prekės kodas: GRM1
Plastikinė dėžutė, didelė M1Dėžutės pagamintos iš saugios ir tvirtos medžiagos polipropileno su antistatiniu priedu kuris sumažina dulkių kaupimasi. Mūsų siūlomos dėžutės yra originalus gaminys specialiai pritaikytas švietimo įstaigų poreikiams.Dėžutės yra naudojamos kaip stalčiai specialiai pristai..
9,00€
Be PVM:7,44€
Prekės kodas: GRS1
Plastikinė dėžutė, maža S1Dėžutės pagamintos iš saugios ir tvirtos medžiagos polipropileno su antistatiniu priedu kuris sumažina dulkių kaupimasi. Mūsų siūlomos dėžutės yra originalus gaminys specialiai pritaikytas švietimo įstaigų poreikiams.Dėžutės yra naudojamos kaip stalčiai specialiai pristaiky..
6,20€
Be PVM:5,12€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)
Slapukai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukus skaitykite čia