Prekių katalogas

MASTERKIDZ parduotuvė MK04291

 • MASTERKIDZ parduotuvė MK04291

  Kodas: MK04291
 •  

  Medinis Masterkidz mugės stendas yra puikus žaislas, kuris leis žaisti parduotuvėje dar įdomiau. Vaikas gali parodyti savo mėgstamas daržoves ir vaisius, kad pradėtų juos parduoti. Kartu su pirkinių vežimėliu ir Masterkidz kasos aparatu sukuriamas puikus rinkinys.


  Tvirtas prekystalis medžiaginiu stogu . Jei jūsų vaikas mėgsta žaisti parduotuvę , parduoti ir pirkti įvairius daiktus, tai puikiai paįvairins jo pramogas. Žaislas turi du lygius, iš kurių viename yra 3 kameros produktams , o kitame – dvi, bet didesnės. Parduodamus produktus galite padalinti ir į kiekvieną skyrių užpildyti skirtingo tipo gaminiais.


  Žaislas puikiai papildys bet kurią vaikišką parduotuvę. Puikiai dera su kitais Masterkidz parduotuvių priedais : su pirkinių vežimėliu ir su kasos aparatu vaikams. Rinkinys labai smagus ir leis pasijusti kaip tikras apsipirkimas!


  Vaikams skirtų parduotuvių pagalba galime išmokyti savo mažuosius apsipirkti , pasitikrinti maisto produktų šviežumą ar atsiskaityti kasose . Vaikams bus smagu žaisti sudėtingus žaidimus, be to, jie išmoks daug praktinių dalykų.


  Interaktyvus žaislas pagamintas iš medžio . Rinkdamiesi medinius Masterkidz gaminius rūpinatės aplinka ir sumažinate plastiko atliekų susidarymą.

  Išmatavimai:

  42,5x35,7x58 cm.

  Tinka vaikams nuo 3 metų.