Prekių katalogas

MASTERKIDZ emocijos MK15211

 • MASTERKIDZ emocijos MK15211

  Kodas: MK15211
 • Rankinė mokomoji lenta  lavina vaikų emocinį intelektą, moko atpažinti emocijas ir jausmus, įskaitant: baimę, džiaugsmą , liūdesį ar pyktį.  


  Lenta susideda iš 4 kaladėlių,  su kuriais vaikas gali sukomponuoti iki 64 skirtingų veidų, išreiškiančių skirtingus jausmus. Šios lentos pagalba atliekami pratimai  suteikia puikias  galimybes išmokyti vaikus tinkamo  emocijų valdymo,  kaip elgtis su emocijomis, ką jos reiškia. Produktas tinka individualiam darbui tiek namuose, tiek specializuotuose biuruose.


  1 pratimas

  Išmeskite kauliuką A. Paprašykite vaiko išdėstyti 4 medines kaladėles taip, kad veido išraiška atitiktų kauliuko raštą. Tai geras pratimas vaikui stebėti, kaip pokyčiai mūsų akyse, burnoje ir pan. paveiks mūsų emocijas.


  2 pratimas

  Paprašykite savo vaiko panaudoti 4 medines kaladėles ir jas išdėstyti taip, kad šiandien parodytų savo emocijas. Tai paskatins vaiką išreikšti savo jausmus, kad tėvai ir mokytojai galėtų juos geriau suprasti. Dar svarbiau, kad mes taip pat galime išmokyti juos valdyti emocijas, kaip elgtis su emocijomis, ką jos reiškia.


  3 pratimas

  Išmeskite antrą kauliuką. Paprašykite vaikų išdėstyti 4 medines kaladėles taip, kad parodytų, kokias emocijas jie jaučia susidūrę su situacija, parodyta ant kubo. Yra 6 skirtingos situacijos ir vaikai gali skirtingai reaguoti į tą pačią situaciją. Pavyzdžiui, jei vaikai pamatys šunį, kai kurie bus labai laimingi, nes myli gyvūnus. Tačiau kai kurie bijo, nes bijo šunų. Tėvai ar mokytojai turėtų paklausti vaikų, kodėl jie reaguoja į tokią situaciją. Tai labai geras pratimas tarp vaikų ir suaugusiųjų, siekiant geriau suprasti vaikus. Tai taip pat suteikia suaugusiems puikių galimybių išmokyti savo vaikus tinkamai valdyti savo emocijas.


  4 pratimas

  Emociniame ugdyme taip pat svarbu, kad mūsų vaikai žinotų ir suprastų kitų jausmus. Tai vienas iš pagrindinių įgūdžių, kurių vaikai turės išmokti. Galime paprašyti vaiko atspėti kito vaiko jausmus ir 4 mediniais strypais daryti veido išraiškas.

   

  Žaislas pagamintas tik iš medžio.


  Išmatavimai:

  28x28x3,2 cm.

  Tinka vaikams nuo 3 metų.