Prekių katalogas

Dvipusė kreidinė magnetinė lenta Masterkidz ME09050

 • Dvipusė kreidinė magnetinė lenta Masterkidz ME09050

  Kodas: ME09050
 •  

  Masterkidz dvipusė magnetinė lenta yra puikus gaminys, stebinantis savo funkcijų ir patogumų skaičiumi. Žaislas turi daug privalumų, dėl kurių jį reikėtų išskirti. Vienas iš jų yra dvipusiškumas – ne tik leidžia vienu metu žaisti dviems vaikams , bet ir suteikia du skirtingus piešimo paviršius – magnetinę kreidos lentą ir sauso nuvalymo lentą žymekliams .

   

  Žaidimo su piešimo lentomis dėka vaikas lavins savo kūrybiškumą ir meninius įgūdžius . Piešdamas vis daugiau paveikslėlių vaikas tobulina savo įgūdžius. Kas žino – gal ateityje jis bus menininkas?

   

  Lenta taip pat puikiai tinka mokytis rašyti ir skaičiuoti . Magnetine kreidos lenta galima pritvirtinti raides prie magneto ir jas perrašyti. Tai puikus ir patikrintas būdas, leidžiantis be problemų ir lengvai mokytis raidžių .

   

  Lenta sumontuota ant patogaus medinio trikojo , kuris puikiai tinka mokyklos ir darželio sąlygoms , bet taip pat palengvina nešiojimą ir laikymą namuose . Trikojis turi vietą kempinėms , žymekliams , kreidai ir magnetams pritvirtinti prie lentos.

   

  Žaislas pagamintas iš medžio. Pasirinkę medinius Masterkidz žaislus rūpinatės aplinka ir sumažinate plastiko atliekų susidarymą.

  Išmatavimai:

  800x895x400 mm.

  Skirta vaikams nuo 3 metų