Prekių katalogas

MASTERKIDZ kasos aparatas MK04154

 • MASTERKIDZ kasos aparatas MK04154

  Kodas: MK04154
 • Labai gausus aksesuarų rinkinys vaikų parduotuvei. Kasos aparatas su stumdomu stalčiumi, medinėmis monetomis, kreditine kortele, abaku, mygtukais ir brūkšninio kodo skaitytuvu . Žaislas puikiai tinka kaip priedas prie rinkinio, kurį sudaro pirkinių vežimėlis ir Masterkidz prekystalis.


  CHARAKTERISTIKA:

   - Medinis kasos aparatas su abaku ir daugybe kitų priedų puikiai papildys jūsų mažylio parduotuvę. Žaislas puikiai dera su kitais Masterkidz parduotuvės žaislais.

   - Masterkidz kasoje yra paspausti mygtukai  , kuriais galima įvesti gaminius, kurių negalima nuskaityti brūkšninio kodo skaitytuvu.

   – Skeneris,  žinoma, taip pat yra komplekte.

   – Kasoje taip pat yra  ištraukiamas stalčius  , kuriame galima laikyti pinigus išleisti.

   – Kiti priedai –  abakas,  kurio dėka galime parodyti vaikui, kaip skaičiuoti pinigus, ir  medinių monetų bei banknotų rinkinys.

   – Žinoma, galima atsiskaityti ir  kreditinėmis kortelėmis,  tad pirkdami Masterkidz kasos aparatą gausite kortelę atsiskaityti šioje parduotuvėje.

   – Lavinamieji žaislai vaikams – puiki idėja dovanai.

   - Žaidimas parduotuvėje yra puikus būdas išmokyti vaiką skaičiuoti pinigus, skaičiuoti pinigus ir tiesiog apsipirkti.  Mažylis gali išbandyti savo jėgas parduotuvėje – abiejose prekystalio pusėse!

   - Lavinantis žaislas pagamintas iš medžio.

  Išmatavimai:

  18x20x12 cm.

  Tinka vaikams nuo 3 metų